انتصاب یک مدیر باسابقه به سمت معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش

سه شنبه،۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۸

طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، یکی از مدیران شناخته شده بازار پول و سرمایه کشور به عنوان سرپرست جدید معاونت اقتصادی و سرمایه‌‌گذاری منصوب شد.

انتصاب یک مدیر باسابقه  به سمت معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش

به گزارش اقتصاد کارا و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد کیش، طی حکمی از سوی دکتر غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، ناصر آخوندی به‌عنوان سرپرست جدید معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد.

در این حکم از سوی دکتر مظفری خطاب به «ناصر آخوندی» آمده است: نظر به شایستگی و تجربیات ارزنده جنابعالی، به‌موجب این حکم با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری منصوب می‌شوید. امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال «رونق تولید» نامگذاری شده است با عنایت خداوند متعال، پیوسته قرین توفیق باشید.

گفتنی است براساس این حکم، دکتر ناصر آخوندی همزمان با سرپرستی معاونت اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش، مدیرعاملی شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه کیش را نیز برعهده دارد. وی از مدیران ارشد اقتصادی در حوزه صنعت و بازار پول و سرمایه است. ناصر آخوندی پیش از فعالیت در سازمان منطقه آزاد کیش، قائم مقام هلدینگ چند رشته‎ای امید بود.