عملکرد موفق بانک شهر در حمایت از تولیدکنندگان داخلی

سه شنبه،۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۷

معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با اشاره به حمایت‌های این بانک از تولیدکنندگان داخلی با توجه به شعار سال، گفت: بانک شهر طی 10 سال گذشته عملکرد موفقی داشته و هم اکنون نیز در مسیر بانکداری حرفه‌ای به خوبی حرکت می‌کند.

عملکرد موفق بانک شهر در حمایت از تولیدکنندگان داخلی

رحیم طاهری، معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر اظهار کرد: عملکرد بانک شهر از نظر ذی نفعان، مدیران، کارکنان و مشتریان، متمایز با سایر بانک‌هاست و نمی‌توان زحمات همکاران را تحت مدیریت مدیرعامل و اعضای هیات مدیره نادیده گرفت و در مجموع، این تلاش‌ها منجر شده تا بانک شهر بانکی خوشنام در سطح کشور باشد.
طاهری با اشاره به این که سال جاری در حوزه بانکداری سالی متمایز و دشوار است که موفقیت آن نیازمند تلاش مضاعف است، افزود: بانک شهر در حال حاضر در بسیاری از حوزه‌ها در حال رشد است و بانکداری حرفه‌ای را دنبال می‌کند.
وی با بیان این که معیارهای امروز بانکداری متفاوت از گذشته شده است، افزود: مدیریت ریسک، املاک مازاد، وصول مطالبات و سود آوری، از موضوعات مهم در صنعت بانکداری امروز است.
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با اشاره به اینکه هم اکنون شاهد استقبال شهروندان و مشتریان شبکه بانکی از خدمات بانک شهر؛ به خصوص پیشخوان‌های شهرنت هستیم، گفت: تلاش‌های کارکنان بانک شهر و توجه به نیازهای مشتریان موجب شده تا امروز این بانک از نگاه مردم، جزو 5 بانک برتر باشد.
طاهری در ادامه با اشاره به اجرای طرح "شکوه شهر" نیز گفت: خوشبختانه استقبال از این طرح که به منظور افزایش رضایتمندی شهروندان و تسهیل در بهره‌مندی از تسهیلات خرد این بانک اجرا شده است، در حال افزایش است.