مراجعه به منازل مردم و کلاهبرداری تحت عنوان کارگزار بیمه

دوشنبه،۲۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۸

شرکت آتیه سازان حافظ در اطلاعیه ای در مورد سودجویی عده ای با تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به در منازل و دریافت وجه از مردم به نام این مجموعه هشدار داد و اعلام کرد: افرادی که به نام این شرکت با مردم تماس می گیرند، کلاهبردار هستند.

مراجعه به منازل مردم و کلاهبرداری تحت عنوان کارگزار بیمه

روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ، وابسته به سازمان بیمه سلامت ایران، روز دوشنبه اعلام کرد: این شرکت تمام خدمات بیمه ای را در شعب و نمایندگی­ های مجاز سراسر کشور به بیمه شدگان تحت پوشش خود ارائه می­ کند و هیچ کدام از کارمندان خود را برای ارائه خدمات بیمه ای به در منازل نمی ­فرستد.
این اطلاعیه می افزاید: اخیرا گزارش شده، افراد یا شرکت‌هایی به ازای دریافت پول و ارائه کارتی به عنوان کارت شرکت آتیه سازان حافظ، مدعی می شوند که افراد را زیر پوشش بیمه ای قرار می دهند در حالی که ارتباطی با این بیمه آتیه سازان حافظ ندارند.
شرکت آتیه سازمان حافظ تاکید کرد: این شرکت ارائه هیچ گونه خدمات بیمه ای را با روش مراجعه به در خانه ها در دست اجرا ندارد و هر گونه تماس تلفنی با هر عنوانی از سوی شرکت آتیه سازان حافظ فاقد اعتبار است.
شهروندان در صورت رویارویی با افرادی به عنوان نماینده این شرکت و درخواست پول در برابر ارائه خدمات شرکت آتیه سازان حافظ موضوع را به شماره های 75013-021 گزارش کنند.