انرژی

۲۰ هزار بشکه‌ به تولید نفت ایران افزوده می شود

شرکت ملی نفت اعلام کرد که با نصب سکوهای سرچاهی ۷ و ۸ میدان هندیجان در مجموع ۲۰ هزار بشکه در روز به ظرفیت تولید از این میدان افزوده می‌شود.

برگزاری اجلاس بین‌المللی آب با حضور ۱۵ کشور

وزیر نیرو گفت: ۱۵ کشور عصر امروز به صورت ویدئو کنفرانس در یازدهمین «اجلاس شورای حکام مرکز منطقه‌ای مدیریت آب شهری» شرکت می‌کنند.

مردم در سود خرید و فروش نفت سهیم می‌شوند

رییس دفتر رییس جمهوری با بیان اینکه پیشنهاد شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا باید به تایید رهبر معظم انقلاب برسد، گفت: با سازو کاری که برای این طرح آماده می‌شود به مردم اطمینان داده می‌شود سود آنها در این طرح از سود سالانه بانکی کمتر نشود.

افزایش ۱۲۰ میلیون لیتری ظرفیت ذخیره سازی بنزین

معاون عملیات شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران از بکارگیری ظرفیت مخازن این شرکت برای کمک به افزایش ذخیره سازی بنزین مازاد در کشور خبر داد و گفت: با تلاش نیروهی عملیاتی منطقه جنوب شرق در مرکز انتقال نفت نائین فضای ذخیره سازی بنزین به میزان ۱۲۰ می

قطر، پیشتاز بهره برداری از منابع عظیم پارس جنوبی

در حالی که ادامه توسعه بخش ایرانی میدان گازی پارس جنوبی بخاطر تحریم ها دچار چالش جدی شده، شرکت ملی نفت و گاز قطر اعلام کرد حفاری‌های جدیدش را در این میدان گازی آغاز کرده است.

مسوول تامین برق برای رمز ارزها مشخص شد

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید و انتقال برق ایران(توانیر) مسوول تامین برق برای مراکز استخراج ارزهای مجازی را منصوب کرد.

عیسی اسحاقی، نائب رئیس هیات مدیره بهران شد

عیسی اسحاقی مدیر عامل سابق و موفق شرکت نفت ایرانول، نائب رییس هیات مدیره نفت بهران شد.

بدترین روز نفت

سقوط دیروز بازارهای مالی به کاهش بی سابقه قیمت نفت برمی‌گردد؛ قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال انگلیس دیروز به ۳۱ دلار و نفت خاورمیانه هم به 27 دلار کاهش یافته بود.

سومین سکوی فاز ۱۳ پارس جنوبی نصب شد

سومین سکوی برداشت گاز طرح توسعه فاز ۱۳ پارس جنوبی با ظرفیت برداشت روزانه ۱۴.۲ میلیون متر مکعب گاز غنی در خلیج فارس نصب شد.

رویداد کیش، ترسیم افق توسعه صنعت پتروشیمی

در روزهای پایانی بهمن ماه، جزیره کیش میزبان بزرگ طیف وسیعی از فعالان و دست اندرکاران صنعت پتروشیمی کشور بود.

خرید تضمینی تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت

وزیر نفت با اشاره به خرید تضمینی تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت، گفت: در اسناد مناقصه نیز پیمانکاران ملزم به خرید داخل هستند و اجازه واردات نخواهند داشت.

بزرگترین گردهمایی دست اندرکاران پتروشیمی ایران

نمایشگاه و همایش حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با تمرکز بر هلدینگ خلیج فارس و با ‏محوریت و مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران (استصنا) و سایر دست اندرکار

پتروپارس فاز ۱۱ پارس جنوبی را تکمیل می‌کند

وزیر نفت با بیان اینکه شرکت "سی. ان. پی. سی" و "توتال" کاملا از قرارداد توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی خارج شدند، از آغاز به کار شرکت "پتروپارس" برای توسعه واحد اول این فاز خبر داد.

طرح جایگزینی موتورسیکلت‌های بنزینی با برقی

یکی از هدف‌گذاری‌های دولت، برقی‌ کردن موتورسیکلت‌ها در کلان شهرهاست که اگر اجرایی شود، منفعت ۵ میلیون تومانی برای هر مالک موتور به همراه خواهد داشت.

درخواستهای اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی از دولت

چهاردهمین همایش سالانه اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی ایران با محوریت آینده صادرات در تنگنای چالش های داخلی و بین المللی برگزار شد .

قطب انرژی کشور در مسیر توسعه

دومین همایش تخصصی معرفی فرصتهای سرمایه گذاری قشم در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی با رویکرد آسیب‌شناسی و بررسی چالش‌های پیشرفت پروژه‌ها و معرفی شیوه‌های نوین تامین مالی طرح‌ها و پروژه‌ها با حضور صدها تن از مقامات مسئولان و کارشناسان د

پشت‌پرده غیب‌شدن سهمیه‌ها از کارت سوخت

اطلاعیه جدید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نشان می‌دهد، غیب شدن سهمیه‌ها در واقع عدم اطلاع مردم از پیمانه‌هایی بوده که این شرکت برای سوخت‌گیری در نظر گرفته اما کسی را از آن مطلع نکرده است.

معرفی فرصتهای سرمایه گذاری قشم در حوزه انرژی

دومین همایش تخصصی معرفی فرصتهای سرمایه گذاری قشم در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی فردا  سه شنبه 24 دی ماه در تهران برگزار می شود.

صفحه‌ها

افزایش ۲۰ هزار بشکه‌‌ای تولید نفت ایران

برگزاری اجلاس بین‌المللی آب با حضور ۱۵ کشور

مردم در سود خرید و فروش نفت سهیم می‌شوند

افزایش ۱۲۰ میلیون لیتری ظرفیت ذخیره سازی بنزین

قطر، پیشتاز بهره برداری از منابع عظیم پارس جنوبی

مسوول تامین برق برای رمز ارزها مشخص شد

عیسی اسحاقی، نائب رئیس هیات مدیره بهران شد

بدترین روز نفت

سومین سکوی فاز ۱۳ پارس جنوبی نصب شد

رویداد کیش، ترسیم افق توسعه صنعت پتروشیمی

اشتراک در RSS - انرژی