ویدیو

گفت و گو با داریوش عباسی با موضوع عملکرد رسانه ها در بحران کرونا

گفت و گو اینستاگرامی با داریوش عباسی مدیر مسئول رسانه برخط و مکتوب اقتصاد کارا در خصوص نقش و عملکرد رسانه ها در  ماجرای کرونا همراه با تحلیل تغییرات احتمالی در دوران پسا کرونا

تاثیرات کرونا بر زیست جامعه ایرانی

هادی خانیکی استاد ارتباطات و روزنامه نگاری از کرونا و تاثیرات این پدیده بر زیست ایرانی می گوید.

وابستگی شدید در حوزه دام، طیور و آبزیان

سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در جمع شرکتهای دانش بنیان حوزه دارو و تجهیزات پزشکی: وابستگی های خیلی شدیدی در حوزه  دام و طیور و آبزیان داریم.

ما ادعا می کنیم که 97 درصد دارو را در کشور تولید می کنیم، ولی وقتی به حوزه دام و طیور و آیزیان می‎رویم، این عدد خیلی خیلی کم هست. انگار یک خط تولید برای ما طراحی شده و ما الکی داریم تقاضاها را زیاد می کنیم.

در زمینه دام و طیور و آبزیان، برای نژاد و نسل کشی، خوراک ، واکسن ها، داروها و مواد مورد نیاز پس از درمان، سالانه صدها میلیون دلار ارز از کشور خارج می شود.

گپ و گفت صمیمانه رئیس بنیاد ملی نخبگان با امپیادی‌ها و استعدادهای برتر

سورنا ستاری در دیداری با نخبگان و استعدادهای برتر: آینده ازآن شماست. واقعیت این است که مملکت به هیچکدام از ما نیاز ندارد.

تیول داری در خرید و فروش پست‌های دولتی

یکسال پیش، سعید حجاریان در یادداشتی تحت عنوان قدرت به مثابه کالا، از خرید و فروش برخی پست‎ها خبر داد. وی گفت: ما شاهد آن هستیم برخی پست‎ها نظیر وزارت، قضاوت، مدیریت کل، سفارت، ریاست بانک و .. را از پیش می‎خرند. از طرف دیگر، افراد را در جایگاههای مختلف همچون کالا در تملک خود در می‎آورند.
حالا موسی غنی‎نژاد هم به بیانی دیگر و با عنوان تیول‎داری به این موضوع پرداخته است.

دکتر نمکدوست: برنامه ریزی برای مخاطب، ادبیاتی کهنه شده است

دکتر حسین نمکدوست تهرانی معتقد است نقش سنتی مخاطب تغییر کرده است و برنامه ریزی برای مخاطب، ادبیاتی کهنه شده است

اشتراک در RSS - ویدیو