از روزنامه نگاری تا ریاست شورای شهر کیش

سه شنبه،۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲

در تازه ترین نشست شورای شهر کیش،ایرج شرف زاده از روزنامه نگاران و مدیران روابط عمومی با سابقه به عنوان رئیس شورای شهر کیش انتخاب شد

از روزنامه نگاری تا ریاست شورای شهر کیش

به گزارش اقتصاد کارا به نقل از روابط عمومی شورای شهر کیش، در انتخاباتی که شامگاه دوشنبه در دفتر شورای شهر کیش برگزار شد، ایرج شرف زاده به عنوان رئیس این شورا برای سال سوم انتخاب شد. همچنین محمد طاهری به عنوان نایب رئیس و بدریه بحرینی به عنوان دبیر شورای شهر انتخاب شدند.

عبدالنبی شرفی که طی دوسال گذشته به عنوان رئیس شورای شهر فعالیت می کرد، به عنوان سخنگوی این شورا انتخاب شد.

"شرف زاده" پس از پایان رأی گیری و کسب کرسی ریاست شورای شهر کیش گفت: امیدوارم بتوانم با تعامل سازنده با سایر اعضا، شهرداری و سازمان منطقه آزاد کیش و کیشوندان عزیزبه وظایف خود به عنوان رئیس شورای شهر در تمامی زمینه ها عمل کنم. وی با قدردانی از زحمات عبدالنبی شرفی رئیس سابق این شورا، بر ضرورت همکاری همه جانبه تمامی اعضای شورای شهر به منظور پیگیری و مطالبه برحق و قانونی شهروندان جزیره کیش تأکید کرد.

پنجمین دوره شورای شهر کیش از شهریور 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. ایرج شرف زاده، محمد طاهری، بدریه بحرینی، عبدالنبی شرفی و محمد جاسم پور پنج عضو شورای شهر کیش هستند.

جزیره کیش با جمعیتی حدود 40 هزار نفر و مساحت 91 کیلومتر مربع در آب های نیلگون خلیج فارس و در استان هرمزگان واقع شده و از مهمترین مقاصد گردشگری ایران است.