بازار ارز

نرخ ۲۸ هزار تومانی دلار در آخرین روز مهرماه

قیمت هر دلار در صرافی‌های بانکی امروز (چهارشنبه) به ۲۸ هزار تومان رسید.

ثبات قیمت سکه در کانال ۱۴ میلیون تومانی

قیمت سکه تمام ‌بهار آزادی طرح جدید امروز (چهارشنبه) نسبت به دیروز ثابت ماند و به بهای ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته شد.

کاهش ۴۰۰ هزار تومانی قیمت سکه

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید امروز (دوشنبه- ۲۸ مهر ۹۹)‌ روند کاهشی داشت و به ۱۵ میلیون و ۶۰۰ تومان رسید در حالی‌که دیروز با نرخ ۱۶ میلیون فروخته می‌شد.

کاهش قیمت دلار در صرافی‌های بانکی

قیمت انواع ارز در معاملات امروز (دوشنبه) روندی کاهشی داشت، به طوری که دلار با افت ۳۵۰ تومانی در صرافی‌های بانکی به نرخ ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش رسید.

سکه گران شد

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید امروز، نسبت به قیمت روز گذشته، ‌۱۲۰ هزار تومان افزایش داشت و به ۱۶ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان رسید.

ادامه روند صعودی قیمت دلار

نرخ انواع ارز در صرافی‌های بانکی امروز (پنجشنبه) اعلام شد که براساس آمار موجود، هر دلار در بازار با نرخ ۳۱ هزار و ۷۰۰ تومان فروخته شد و یورو با ۲۵۰ تومان افزایش نسبت به روز گذشته به قیمت ۳۷ هزار و ۲۵۰ تومان رسید.

افزایش نرخ ارز در صرافی‌های بانکی

نرخ انواع ارز در صرافی‌های بانکی امروز سیر افزایشی پیدا کرد، به طوری که هر دلار با افزایش یک هزار و ۳۰۰ تومان نسبت به دیروز به ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان رسید و یورو با افزایش یک هزار و ۵۰۰ تومان، ۳۷ هزار و ۲۰۰ تومان تعیین شد.

ورود دلار به کانال ۲۹ هزار تومانی

صرافی‌های بانکی در طی معاملات امروز (سه‌شنبه) شاهد افزایش ۷۰۰ تومانی بهای دلار و ورود آن به کانال ۲۹ هزار تومانی بودند.

تداوم رشد قیمت سکه

قیمت سکه و طلا امروز نیز همچنان به روند صعودی خود ادامه داد و سکه تمام بهار آزادی امروز با رشد ۲۵۰ هزار تومانی نسبت به قیمت روز گذشته، ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله شد.

کاهش ۵۰۰ تومانی قیمت دلار و یورو

بازار ارز امروز سرانجام بعد از روزها، شاهد روند نزولی قیمت‌ها بود و بهای دلار و یورو در بازار غیررسمی و صرافی‌های بانکی از ابتدای روز تا این ساعت حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ تومان کاهش یافت.

ثبت رکورد جدید سکه در کانال ۱۳ میلیون تومانی

قیمت سکه و طلا در بازر امروز همچنان بدون توجه به کاهش قیمت ارز در حال پیشرفت قیمت است و سکه تمام بهار آزادی به رکورد ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید.

افزایش ۲۰۰ تومانی قیمت دلار در صرافی‌های بانکی

امروز قیمت دلار در صرافی‌های بانکی به کانال ۲۷ هزار تومان بازگشت. بر این اساس با افزایش قیمت ۲۰۰ تومانی، خرید دلار با قیمت ۲۷ هزار و ۳۰۰ تومان و فروش قیمت ۲۷ هزار و ۴۰۰ تومان را ثبت کرده است.

عقبگرد سکه به کانال ۱۲ میلیون تومان

بازار سکه طلا امروز (شنبه) نوید بخش کاهش قیمت‌ها در هفته جدید بود و قیمت سکه تمام بهار آزادی با بازگشت به کانال ۱۲ میلیون تومان با قیمت ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد.

تداوم شیب صعودی در بازار طلا و سکه

قیمت سکه و طلا امروز (یکشنبه) نیز همچنان با رشد قیمت مواجه بود و سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، با نزدیک شدن به مرز ۱۳ میلیون تومان به قیمت ۱۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان معامله شد.

دلار بانکی در آستانه کانال ۲۳ هزار تومان

بهای دلار و یورو امروز (شنبه) همچنان با افزایش قیمت مواجه بود و صرافی‌های بانکی دلار را با ۱۸۰ تومان افزایش قیمت با بهای ۲۲ هزار ۹۸۰ تومان به فروش رساندند.

گذر قیمت سکه از مرز ۱۲ میلیون تومان

قیمت سکه و طلا امروز (شنبه) همچنان با رشد قیمت مواجه بود و سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، برای اولین بار با قیمت ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت سکه در بازار آزاد  ١١ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (چهارشنبه)در بازار آزاد تهران به ١١ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان رسید.

افزایش قیمت ارز در بازار غیررسمی

بهای دلار امروز با افزایش 7۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته در بازار غیررسمی مواجه بود. در تابلوی صرافی‌های بانکی نیز قیمت فروش دلار افزایش ۲۵۰ تومانی را نشان داد و این ارز با قیمت ۲۳ هزار و ۴۰۰ تومان به فروش رسید.

صفحه‌ها

نرخ ۲۸ هزار تومانی دلار در آخرین روز مهرماه

ثبات قیمت سکه در کانال ۱۴ میلیون تومانی

کاهش ۴۰۰ هزار تومانی قیمت سکه

کاهش قیمت دلار در صرافی‌های بانکی

سکه گران شد

ادامه روند صعودی قیمت دلار

افزایش نرخ ارز در صرافی‌های بانکی

ورود دلار به کانال ۲۹ هزار تومانی

تداوم رشد قیمت سکه

کاهش ۵۰۰ تومانی قیمت دلار و یورو

اشتراک در RSS - بازار ارز